Пълно работно време, Работа на смени
Пловдив
Posted 4 дни ago

За нуждите на компанията, във връзка с разширение на производствената база и въвеждане в експлоатация
на нови производствени мощности, търсим да назначим:

ПОМОЩНИК ПЕЧАТАРИ, ПОМОЩНИК ОПЕРАТОРИ НА ОФСЕТОВИ ПЕЧАТНИ МАШИНИ:

Форт ООД, гр. Пловдив е една от най-големите фирми в България, специализирана в производството на опаковки от картон и велпапе. Дружеството притежава едни от най-модерните машини за офсетов и дълбок печат.

Основни задължения:
  • съдействие на печатаря при пускане, настройки и следене на работата на машината
  • поддържа производствения ритъм на машината с цел оптимален обем готова продукция
  • спазване на технологични и качествени изисквания
  • работно време – на смени

Ние предлагаме:
  • трудов договор
  • редовно и много добро заплащане
  • обучение и възможност за професионално развитие

Основни изисквания:
  • средно образование, обща техническа грамотност
  • сръчност и експедитивност
  • отговорност и коректност към поставените задачи
Ако проявявате интерес към позицията, изпратете автобиография.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.
Предоставените данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат
използвани единствено за целите на настоящия подбор

Job Features

Job Category

Среден технически персонал

A valid email address is required.
A valid phone number is required.